Logo MARLEEN

Bezpieczeństwo i Prywatność – Regulaminy Salonu MARLEEN Warszawa

Witamy na stronie internetowej akademiamarleen.pl prowadzonej przez MARLEEN Akademia Stylu i Wizerunku Marlena Gierszewska. Korzystając z naszej strony, akceptujesz poniższe regulaminy.

Dokumentacja Prawna

Dokumentacja Prawna: Zapraszamy do zapoznania się z regulaminami oraz polityką prywatności dostępnymi na naszej stronie internetowej, aby zrozumieć nasze zasady i praktyki związane z ochroną prywatności i bezpieczeństwem. W tej sekcji przedstawione są regulaminy dotyczące korzystania z naszej strony internetowej oraz usług oferowanych w naszym salonie. Informacje prawne związane ze szkoleniami dostępne są w sekcji [Szkolenia](link do podstrony Szkolenia). Szczegółowe informacje o zasadach korzystania z naszej strony oraz przetwarzania danych osobowych zgodnie z RODO znajdują się w sekcji [Dokumenty Prawne](link do podstrony z regulaminami).

Ochrona Praw Autorskich: Pragniemy podkreślić, że wszystkie zdjęcia przedstawiające klientki naszego salonu są objęte ochroną praw autorskich. Jakiekolwiek nieautoryzowane ściąganie, przetwarzanie, modyfikowanie, rozpowszechnianie lub innego rodzaju wykorzystanie tych materiałów, bez wyraźnej pisemnej zgody właściciela strony, jest zabronione. Aby uzyskać zgodę na wykorzystanie tych materiałów, prosimy o kontakt z właścicielem strony. Respektujemy prawa autorskie i oczekujemy, że użytkownicy naszej strony również będą przestrzegać tych zasad.

udostępnij: