MARLEEN Akademia Stylu i Wizerunku Marlena Gierszewska

Odkryj najnowsze Trendy i Promocje

Zanurz się w świecie profesjonalnej pielęgnacji i odkryj sekrety doskonałego wizerunku wraz z Marleną Gierszewska, ekspertką i pasjonatką świata urody. Na naszym blogu znajdziesz nie tylko inspiracje i porady, ale także praktyczną wiedzę na temat najnowszych trendów w makijażu permanentnym, metod przedłużania rzęs oraz kompleksowej pielęgnacji brwi i rzęs.

Udostępnij:
Szukaj na stronie:
Profesjonalny Salon Kosmetyczny w Warszawie Marlena Gierszewska

Makijaż Permanentny: Kompleksowy Przewodnik – Część 1

Odkryj sekrety makijażu permanentnego w pierwszej części naszego kompleksowego przewodnika. Zanurz się w historię, zrozum technikę i poznaj korzyści płynące z tej rewolucyjnej metody podkreślania naturalnego piękna. Idealny dla każdego, kto szuka trwałych rozwiązań w codziennym makijażu.

Piękna Modelka Warszawa MARLEEN

Metody Pigmentacji Brwi

Istnieje wiele metod pigmentacji brwi, Każda z tych metod ma swoje zalety i wady, w artykule omawiamy 3 podstawowe metody pigmentacji.

Makijaż permanentny ust

Przygotowanie do zabiegu makijażu permanentnego ust

Makijaż permanentny ust to różnorodność kolorów pigmentów i różne techniki, które pozwalają uzyskać różne efekty końcowe. Można na przykład optycznie odmłodzić i poprawić wygląd ust, podkreślić ich kolor, skorygować asymetrię i zapewnić nienaganny makijaż bez konieczności używania szminki czy konturówki.